UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна політика України в умовах глобальних кліматичних змін»

   На виконання завдань, окреслених у базових стратегічних документах державного рівня, які спрямовані на вирішення проблем низьковуглецевого розвитку України до 2050 року, реалізації екологічної політики України на період до 2030 року, досягнення цілей сталого розвитку, з огляду на міжнародні домовленості, а також сучасні глобальні виклики та загрози, які існують в водогосподарській сфері, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за партнерської підтримки ВПЕРШЕ започатковує проведення Національної науково-практичної конференції та круглого столу:
«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ КУРС ТА ВОДНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН».
   Захід присвячено МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ВОДИ з метою започаткування конструктивного діалогу та розробки дорожньої карти щодо стратегії екологізації національної водної політики, поширення європейських принципів водного врядування та кращої водогосподарської практики на основі імплементації моделі «зеленої» економіки та принципів низьковуглецевого розвитку задля забезпечення екологічної безпеки та протидії кліматичним змінам з врахуванням євроінтеграційних прагнень та глобальних викликів.
   Проведення 25 березня 2021 р. в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна), з 11.00.
   Запрошуються до участі представники органів державної влади та місцевого самоврядування, територіальних громад, басейнових управлінь водних ресурсів, басейнових рад, водоканалів, наукової спільноти, бізнесу.

Формат участі: онлайн, офлайн.
Увага! Реєстрація щодо участі у круглому столі офлайн-обмежена (в зв’язку з карантинними заходами). Слідкуйте за інформацією на сайті.
ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Куратор заходу – кафедра «зеленої» економіки;
Телефони для довідок: 044-206-30-31; 067-78-8787-0, 096-295-70-22
Електронна адреса: economygreen2@gmail.com
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: