UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації за темою: «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях: управління відходами»

   17 червня 2020 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася п’ята завершальна сесія онлайн-курсу підвищення кваліфікації за темою: «Управління туризмом та відходами на природоохоронних територіях». Захід, проведений у рамках проєкту «Прибери в національному природному парку Синевир, України», організований Європейським Товариством Дикої Природи в Україні у партнерстві з ДЕА за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України та Вілдернес Академії Владо Ванчура (співфінансування здійснювалося Європейською асоціацією дозвілля та охорони).
   Владо Ванчура, заступник голови правління Європейського товариства дикої Природи, презентував практики і тенденцій управління відходами на природоохоронних територіях Європи, США і Канади. Юлія Михайленко, головний спеціаліст відділу з питань охорони та використання природно-заповідного фонду, ведення державного кадастру Міністерства, розповіла про обов’язки працівників Державної служби охорони природно-заповідного фонду України. В свою чергу, природоохоронці - представники з різних регіонів України та країн Європи - поділилися досвідом щодо розв’язання проблем управління відходами на природоохоронних територіях, представили  результати обговорення у робочих групах.
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: