UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» 20 травня – 17 червня 2020 р. (онлайн трансляція)

   Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників, які задіяні у сфері туризму та менеджменту, відповідальних за освітньо-інформаційну роботу в установах ПЗФ. 

Метою заходу є:
- підвищення кваліфікації працівників установ ПЗФ України;
- знайомство з практичними підходами до розвитку невиснажливого туризму та управління відходами на територіях ПЗФ;
- підвищення спроможності українських природоохоронців щодо розвитку невиснажливого туризму та управління відходами на територіях ПЗФ;
- залучення українських фахівців до європейської спільноти природоохоронців.

 Курс складається з 5-ти онлайн сесій, трансляції яких буде проходити кожну середу (1 раз на тиждень) з 20 травня по 17 червня 2020 р.

Програма курсу:

1. 20 травня 2020 р.
Історія, роль та обов´язки рейнджерів на природоохоронних територіях
Європейське Товариство Дикої Природи

2. 27 травня 2020 р.
Управління туризмом на природоохоронних територіях
Європейське Товариство Дикої Природи

3. 03 червня 2020 р.
Вказівки та принципи концепції «Поважай природу» щодо туризму на природі
Європейське Товариство Дикої Природи та Міністерством енергетики та захисту довкілля України

4. 10 червня 2020 р.
Інтерпретація природи
Державна екологічна академія  післядипломної освіти та управління

5. 17 червня 2020 р.
Поводження з відходами на природоохоронних територіях та законодавство України
Європейське Товариство Дикої Природи

Тривалість кожної сесії:
10.00-15:30  Освітня сесія
11.10 -11.20 Перерва на каву
13:00-14:00 Обідня перерва.

Презентування 1,2,3 та 5 сесій буде здебільшого проводитись англійською мовою з демонстрацією презентацій українською мовою за допомогою послідовного перекладу (при необхідності).

Мінімальні технічні вимоги для участі у курсах:
Інтернет -з´єднання - 1,5 Мб/с та комп´ютер з мікрофоном та веб-камерою (за можливістю).

Реєстрація участі у всіх п´яти освітніх сесіях і для отримання свідоцтва Державної екологічної академії про проходження курсу проводиться українською мовою тут: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNXK3ufoaXWw442P5pau7eUm05gr4brc2V2aHrbjW98X3aGQ/viewform

Для забезпечення технічної можливості безкоштовної участі в онлайн-курсі та отримання сертифікату учасника від Європейського Товариства Дикої природи обов’язковою є реєстрація англійською мовою для участі у кожному курсі на сайті Вілдернес Академії Владо Ванчура:  https://wilderness.academy/online-training. Реєстрація проводиться англійською мовою тут: 
https://wilderness-society.org/register-now-ranger-training-on-tourism-and-waste-management-in-protected-areas-of-ukraine/

Курс проводиться за підтримки проєкту «Прибери в національному природному парку Синевир, Україна» та  Вілдернес Академії Владо Ванчура: https://wilderness.academy/online-training. За фінансової підтримки Європейської асоціації дозвілля та охорони.

Контактна особа:
Щока Ірина, представник Європейського Товариства Дикої Природи в Україні.

В разі виникнення запитань чи труднощів з реєстрацією просимо звертатись за номерами телефону: + 38 068 044 2727 або  +38 050 665 4943, або за електронною поштою  

Більше інформації про проекти Європейського Товариства Дикої Природи в Україні можна отримати за посиланнями:
https://wilderness-society.org
https://european-wilderness.network 
https://wilderness.academy

Анонси
   Цей День відзначається за рішенням ООН з 08 жовтня 2018 року з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо значення екологічного маркування і переваг товарів позначених ним як екологічно кращих.   Застосування екологічного маркування врегульовано вимо...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: