UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації «Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду» (онлайн трансляція) 16–24 листопада 2020 р.

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та у творчому тандемі з Європейським товариством дикої природи оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду» для працівників установ природно-заповідного фонду, зокрема відповідальних за екологічну освітньо-виховну роботу. 
   У процесі навчання за 30-годинною програмою буде розглянуто організаційні, нормативно-правові засади та напрями екологічної освітньо-виховної діяльності в установах природно-заповідного фонду; методологічні основи формування екологічної культури особистості; особливості комунікації з ключовими аудиторіями; поширення інформації через соціальні медіа, приклади та практичні поради з організації заходів з підвищення обізнаності громадян та відповідні європейські практики.
   Курс складається з 5-ти онлайн сесій, трансляція яких буде проходити 16, 17, 18, 23 та 24 листопада 2020 р. Початок трансляції  14.00.
Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.
   Для участі у курсах просимо 13 листопада 2020 року до 17.00 години (за київським часом) заповнити заявку та надіслати її на адресу ngudkova@gmail.com (контактна особа – Наталія Володимирівна Гудкова, тел. 093 64 68 635).
   Курс проводиться за підтримки Європейського Товариства Дикої Природи та Вілдернес Академії Владо Ванчури.

Контактна особа від Європейського товариства дикої природи в Україні: Щока Ірина (+ 38 068 044 2727 або  +38 050 665 4943). 
Більше інформації про проекти Європейського товариства дикої природи, в тому числі в Україні можна отримати за посиланнями:
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: