UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації «Організація моніторингу водно-болотних угідь та імплементація Рамсарської конвенції в Україні» (онлайн трансляція)

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління спільно з департаментом природно-заповідного фонду Міндовкілля і за підтримки проекту «Підтримка природно-заповідних територій України» оголошує набір на курси підвищення кваліфікації за темою «Організація моніторингу водно-болотних угідь та імплементація Рамсарської конвенції в Україні», що відбудуться 4–5 лютого 2021 р., для працівників установ природно-заповідного фонду.

   Метою заходу є:
-підвищення кваліфікації працівників установ ПЗФ України;
-знайомство з практичними підходами до організації моніторингу водно-болотних угідь;
-залучення українських фахівців до імплементації Рамсарської конвенції в Україні.

   Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.

   Для участі у курсах необхідно надіслати заявку до 30 січня 2021 р. на електронну адресу: ngudkova@gmail.com за формою, що додається (контактна особа – Наталія Володимирівна Гудкова, тел. 093 64 68 635).
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: