UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації на тему: «Управління водними ресурсами. Питна вода, законодавчі вимоги, підходи до управління і технології водопідготовки. Стічні води, законодавчі вимоги і технології очищення»

   Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері управління водними ресурсами, водопостачання та водовідведення, сучасних методів очищення стічних вод.
   В процесі навчання слухачі набудуть знання щодо:
- інтегрованого управління водними ресурсами;
- засад та завдань державного та відомчого моніторингу вод;
- управління безпекою води та санітарії;
- актуальних проблеми якості води, сучасних технологічних рішень та критеріїв їх застосування;
- сучасних вимог та актуальних завдань та технологій очистки стічних вод;
- геоінформаційних систем для рішення водно-екологічних та водогосподарських проблем;
- будівельного інформаційного моделювання для проектування водогосподарських об’єктів;
- можливостей та шляхів залучення інвестицій у сектор водопостачання та водовідведення.
   Навчання проводять досвідчені фахівці Державної Екологічної Академії, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури, Науково-дослідного і конструкторсько-технологічного інституту міського господарства.
   Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікат встановленого зразка про професійну підготовку.
   Вартість навчання – 4000 грн. за одну особу. Курси відбудуться 24-26 травня 2021 р. у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2, м. Київ, 03035. Реєстрація слухачів – о 9.30 годині.
   Для комплектування груп просимо надіслати заявку до 17 травня на e-mail: natzakor@gmail.com , тел. (067)7890633
   Заявка доступна для скачування за посиланням: https://cutt.ly/zcLmqtd
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: