111
2222

Курси підвищення кваліфікації на тему: «Чисті технології в енергетиці»

З метою впровадження в Україні передових енергетичних технологій фахівцями Академії вивчено досвід розвитку «зеленої енергетики» в усіх європейських країнах. На думку цих експертів, найбільших успіхів у цьому відношенні досягла Данія. Ця країна повністю забезпечує себе енергією за рахунок власних загальнодоступних поновлюваних енергетичних джерел. На частку вітроенергетики там припадає більше 20 %. А до 2015 року цей показник планується довести до 35 %. Істотно менший внесок геліоенергетики. А основним енергетичним ресурсом є біогаз, виробництво якого допомагає у вирішенні проблеми «Відходів» і призводить до отримання високоякісних добрив.

Фахівцями Академії розроблені деякі модифікації цих технологій, спрямовані на зменшення вартості технологічного обладнання. За оцінками цих фахівців перехід на дані технології дозволить Україні повністю відмовитися від імпорту природного газу та істотно скоротити обсяги видобутку копалин енергетичних природних ресурсів.

Освоєння таких технологій не вимагає великих капіталовкладень і має здійснюватися за рахунок коштів споживачів енергії (в економіч -ських і екологічних інтересах останніх).

Враховуючи вище викладене, Академія проводить наступні курси підвищення кваліфікації, на яких слухачі (в два етапи) вивчають суть цих технологій і набувають знання з їх впровадження на практиці:
1. Теоретичне обгрунтування технологій вітроенергетики, геліоенергетики, виробництва біогазу, малої гідроенергетики;
2. Поглиблене освоєння, обраної слухачем, технології з набуттям знань, необхідних для проектування, виготовлення обладнання та здійснення технологічного процесу.
3. В процесі навчання, також, буде освоєнно мову програмування С++.
Як перший, так і другий етапи навчання проводяться по 36 годинним програмам ( одна робочий тиждень).

Вартість навчання кожного з етапів - 2500 грн. Для держслужбовців навчання безкоштовне.

Слухачі, які освоїли програму навчання першого етапу, отримують свідоцтво або сертифікат (за бажанням слухача) встановленого зразка про придбання відповідних знань. Слухачі, які засвоїли програму навчання в повному обсязі курсів, отримують диплом державного зразка, що підтверджує їх кваліфікацію.

Навчання починається після закінчення комплектації групи слухачів (не менше 10 осіб).
тел./факс (044) 248-40-33
моб. 093-507-06-99

Заявка
Анонси
11 грудня 2019 р. о 11:00 в ауд. 311-А відбудеться відкрита лекція доцента кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій Шевченка Романа Юрійовича на тему: «Метрологічне забезпечення проведення екологічного моніторингу довкілля» з навчальної дисципліни &l...
09.12.2019
12 грудня  2019 року об 11-00 в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудеться "круглий стіл" на тему: «Визначення меж територій та об'єктів природно-заповідного фонду України – основа відкритого доступу до інформації про території та ...
28.11.2019
27 листопада з 9.30 до 16.00 відбудеться щорічна конференція «Енергоефективність у компаніях: можливості та рішення» за адресою: м. Київ, Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22. Захід для власників та ТОП-менеджерів підприємств. Організатори:  Міністерство розвитку економіки,...
26.11.2019