111
2222
Розділи

Курси підвищення кваліфікації на тему: «Чисті технології в енергетиці»

З метою впровадження в Україні передових енергетичних технологій фахівцями Академії вивчено досвід розвитку «зеленої енергетики» в усіх європейських країнах. На думку цих експертів, найбільших успіхів у цьому відношенні досягла Данія. Ця країна повністю забезпечує себе енергією за рахунок власних загальнодоступних поновлюваних енергетичних джерел. На частку вітроенергетики там припадає більше 20 %. А до 2015 року цей показник планується довести до 35 %. Істотно менший внесок геліоенергетики. А основним енергетичним ресурсом є біогаз, виробництво якого допомагає у вирішенні проблеми «Відходів» і призводить до отримання високоякісних добрив.

Фахівцями Академії розроблені деякі модифікації цих технологій, спрямовані на зменшення вартості технологічного обладнання. За оцінками цих фахівців перехід на дані технології дозволить Україні повністю відмовитися від імпорту природного газу та істотно скоротити обсяги видобутку копалин енергетичних природних ресурсів.

Освоєння таких технологій не вимагає великих капіталовкладень і має здійснюватися за рахунок коштів споживачів енергії (в економіч -ських і екологічних інтересах останніх).

Враховуючи вище викладене, Академія проводить наступні курси підвищення кваліфікації, на яких слухачі (в два етапи) вивчають суть цих технологій і набувають знання з їх впровадження на практиці:
1. Теоретичне обгрунтування технологій вітроенергетики, геліоенергетики, виробництва біогазу, малої гідроенергетики;
2. Поглиблене освоєння, обраної слухачем, технології з набуттям знань, необхідних для проектування, виготовлення обладнання та здійснення технологічного процесу.
3. В процесі навчання, також, буде освоєнно мову програмування С++.
Як перший, так і другий етапи навчання проводяться по 36 годинним програмам ( одна робочий тиждень).

Вартість навчання кожного з етапів - 2500 грн. Для держслужбовців навчання безкоштовне.

Слухачі, які освоїли програму навчання першого етапу, отримують свідоцтво або сертифікат (за бажанням слухача) встановленого зразка про придбання відповідних знань. Слухачі, які засвоїли програму навчання в повному обсязі курсів, отримують диплом державного зразка, що підтверджує їх кваліфікацію.

Навчання починається після закінчення комплектації групи слухачів (не менше 10 осіб).
тел./факс (044) 248-40-33
моб. 093-507-06-99

Заявка
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: