UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Із Всесвітнім днем водно-болотних угідь!


   2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь ( у день заснування в 1971 році у м. Рамсар (Іран) Конвенції про водно-болотні угіддя ). Він започаткований з метою привернути увагу світової спільноти до водно-болотних екосистем, їх важливості для життя людей та фауни. До Всесвітнього дня водно-болотних угідь організовується низка інформаційних кампаній та природоохоронних акцій у всьому світі. Рамсарський секретаріат щорічно пропонує тему свята та за підтримки партнерів готує й  поширює відповідні інформаційні матеріали. З ними можна ознайомитися за посиланням (українською мовою тут).
   Тема 2021 року – «Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні!» - загострює увагу на питаннях, пов’язаних з використанням прісної води, на зростаючу водну кризу у світі та одну з її причин – руйнування водно-болотних екосистем, а також ролі водно-болотних угідь у природних процесах, накопичені, очищенні та постачанні прісної води для потреб людства.

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: