UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Інституту громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМН України - 90!

   У 2021 році Інституту  громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України  виповнилося 90 років від дня заснування! 18 липня 1931р. за наказом Наркомздоров'я УРСР було утворено Інститут на базі санітарно-гігієнічного відділу Українського державного інституту охорони здоров'я. За час свого становлення заклад організаційно сформувався, поповнився кваліфікованими кадрами. На сьогодні він  успішно  здійснює  науково - практичну діяльність за усіма розділами профілактичної медицини.
   21 -22 жовтня 2021 року Державна установа «Інститут громадського здоров’я ім. О М. Марзєєва НАМН України», ГО «Українська асоціація громадського здоров’я» проводять науково-практичну конференцію: «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України», присвячену 90-річчю  Інституту (XVII- і Марзєєвські читання).
   Ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар щиро вітає учасників  науково-практичної конференції: «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України», присвяченої 90-річчю заснування Інституту  громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України (XVII- і Марзєєвські читання), і зичить  всім учасникам заходу успішної  роботи, зазначивши, що «Наукова спадщина великого вченого О.М. Марзєєва досить актуальна для нашого сьогодення у напрямку оздоровлення громадян, розбудови екологічної галузі України. Переконаний, що  колектив відомого Інституту не лише в країні, а й за її межами наполегливою працею  примножить здобутки поколінь свого закладу».
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: