111
Розділи

Громадською радою Мінрегіону створено експертну групу «З питань екологічної безпеки та сталого розвитку»

23 січня 2019 року у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9) відбулось перше засідання експертної групи Громадської ради Мінрегіону «З питань екологічної безпеки  та сталого розвитку». Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради від 15 січня 2019 року.
Під час засідання Голова громадської ради Павло Міхайліді повідомив інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні. Заступник голови громадської ради  - голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Андрійчук Юрій Миколайович зазначив актуальність створення експертної групи екологічного напрямку.
Головою експертної групи «З питань екологічної безпеки  та сталого розвитку» обрано ректора Державної екологічної академії  післядипломної освіти та управління Бондаря Олександра Івановича. До складу вказаної експертної групи також увійшов координатор проектної діяльності ДЗ «ДЕА», доцент кафедри водних ресурсів, к.ю.н. Кравченко Богдан Миколайович.
В ході засідання експерти обговорили актуальні проблеми у сфері екологічної безпеки та сталого розвитку,  котрі будуть розглянуті експертами найближчим часом, а також питання організаційного характеру.
У заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Фінін Георгій Семенович.


Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: