111
2222

Громадською радою Мінрегіону створено експертну групу «З питань екологічної безпеки та сталого розвитку»

23 січня 2019 року у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9) відбулось перше засідання експертної групи Громадської ради Мінрегіону «З питань екологічної безпеки  та сталого розвитку». Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради від 15 січня 2019 року.
Під час засідання Голова громадської ради Павло Міхайліді повідомив інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні. Заступник голови громадської ради  - голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Андрійчук Юрій Миколайович зазначив актуальність створення експертної групи екологічного напрямку.
Головою експертної групи «З питань екологічної безпеки  та сталого розвитку» обрано ректора Державної екологічної академії  післядипломної освіти та управління Бондаря Олександра Івановича. До складу вказаної експертної групи також увійшов координатор проектної діяльності ДЗ «ДЕА», доцент кафедри водних ресурсів, к.ю.н. Кравченко Богдан Миколайович.
В ході засідання експерти обговорили актуальні проблеми у сфері екологічної безпеки та сталого розвитку,  котрі будуть розглянуті експертами найближчим часом, а також питання організаційного характеру.
У заході взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Фінін Георгій Семенович.


Анонси
Постійно діючі курси відбудутьсяу у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологіч...
10.01.2020
Курси відбудуться у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та ...
01.11.2019
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: