UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Дніпровська прісна вода потече до АР Крим лише після деокупації півострова21 жовтня 2020 року у м.Херсон у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації (вул.Соборна, 1), за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відбулася Міжнародна конференція на тему: "Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації».

У  заході брали участь: заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко; перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова; Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв;  доцент кафедри водних ресурсів Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Богдан  Кравченко, який виступив з доповіддю на тему: «Стан водних  ресурсів АР Крим в період російської окупації: деякі правові аспекти», а також представники кримських  громадських організацій.

 У своєму виступі Ігор Яременко зазначив: нині Росія загострює тематику води в окупованому Криму, аби змінити  «інформаційний фокус»  відповідальності за забезпечення півострова водою та перекласти її на Україну. Проте, наголосив Яременко, за все, що відбувається на тимчасово окупованій території, несе повну відповідальність країна-окупант. РФ має понести відповідальність не лише за зневоднення Криму, а також і  за всі злочини, які здійснює на півострові російська окупаційна влада.

Відповідно до змісту Женевських конвенцій  це стосується і зобов’язань щодо забезпечення цивільного населення окупованої території всіма необхідними ресурсами, зокрема, і водними. «Продовження цинічних спекуляцій щодо води є додатковим кроком РФ з метою перетворити жертву агресії на «порушника», нівелювати відповідальність за свої міжнародно-протиправні діяння, а також елементом стратегії примушування України надати воду в Крим, але така стратегія РФ не спрацює», - сказав Ігор Яременко.

Дніпровська прісна вода потече  Північно-Кримським каналом до АР Крим лише після деокупації українського півострова, - наголосив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020