UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Оголошено конкурс на заміщення посади начальника відділу науково-організаційної роботи та аспірантури

Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» оголошує конкурс на заміщення посади начальника відділу науково-організаційної роботи та аспірантури.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати такі документи:

 1. Кандидати, які не є працівниками Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління»:
 • Заява на участь у конкурсі (написана власноруч) із зазначенням посади, на яку кандидат подається, та назву структурного підрозділу.
 • Копія документа, що посвідчує особу.
 • Особовий листок по обліку кадрів.
 • Автобіографія.
 • Копія трудової книжки.
 • Копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, перелік наукових праць, опублікованих у фахових, у тому числі міжнародних, наукових виданнях.
 • Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).
 • Письмова згода на обробку персональних даних.
 1. Кандидати, які працюють у Державному закладі «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління»:
 • Заява на участь у конкурсі (написана власноруч) із зазначенням посади, на яку кандидат подається, та назву структурного підрозділу.

 

Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: