UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Оголошено конкурс на заміщення посади начальника відділу науково-організаційної роботи та аспірантури

Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» оголошує конкурс на заміщення посади начальника відділу науково-організаційної роботи та аспірантури.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати такі документи:

 1. Кандидати, які не є працівниками Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління»:
 • Заява на участь у конкурсі (написана власноруч) із зазначенням посади, на яку кандидат подається, та назву структурного підрозділу.
 • Копія документа, що посвідчує особу.
 • Особовий листок по обліку кадрів.
 • Автобіографія.
 • Копія трудової книжки.
 • Копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, перелік наукових праць, опублікованих у фахових, у тому числі міжнародних, наукових виданнях.
 • Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).
 • Письмова згода на обробку персональних даних.
 1. Кандидати, які працюють у Державному закладі «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління»:
 • Заява на участь у конкурсі (написана власноруч) із зазначенням посади, на яку кандидат подається, та назву структурного підрозділу.

 

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: