UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Академія. ООН. Наука. Інновації.

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління - єдина науково-освітня установа з України, яка була запрошена до участі у дискусії з екологічних питань до Сьомої сесії Наради Сторін Орхуської конвенції у Женеві.
   Під час side events було презентувано напрацювання науковців Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у галузі екологічних наук та інноваційних технологій, реалізованих на технічних засобах нашого закладу. Важливість зв'язку між наукою, директивною і керівною діяльністю зростає як ніколи раніше - однієї науки недостатньо. Наука забезпечує базис для рішень і дій, які дозволяють прокласти шлях перетворень, що змінюють наш спосіб життя, діяльність та наше ставлення до природи; у звязку з прозорістю та відкритим доступом до інформації вона може стати фундаментом для вироблення каталітичних заходів реагування на кризи, пов'язані зі зміною клімату, втратою біорізноманіття та забрудненням навколишнього середовища.
   Наука може і повинна інформаційно забезпечувати і стимулювати фінансові, економічні та поведінкові зрушення в напрямку реалізації раціональних моделей споживання і виробництва з метою забезпечення необхідних темпів і масштабів змін. Якщо не користуватися досягненнями цифрової революції в якості стратегічного ресурсу для отримання більш інклюзивних, транспарентних і інноваційних результатів, то ми не зможемо прийняти термінові заходи реагування, які нам необхідні для забезпечення захисту права кожної людини нинішнього і майбутніх поколінь жити у навколишньому середовищі, сприятливому для її здоров'я та добробуту.
   Саме питання залучення цифрових технологій, електронних інформаційних інструментів доступу до екологічної інформації, супутникових методів екологічних досліджень стали ключовими на порядку денному.
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління вже давно реалізовую дану політику. Для створення інтегрованої системи екологічної інформації та забезпечення плавної інтеграції та обміну екологічними даними функціонують центри науково-екологічної інформації, міжгалузевий координаційний центр з екологічної освіти для сталого розвитку та центр діджиталізації освітньої та наукової діяльності, кафедра екологічного моніторингу та геоінформаційних технологій. А завданнями стратегії розвитку закладу, затвердженої ректором є пункти про підвищення екологічної свідомості, екологічної культури, інформування громадськості з актуальних питань охорони довкілля, виконання Орхуської конвенції.

Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: