111
2222
Розділи

Вчені Академії з робочим візитом відвідали м.Вільногірськ Дніпропетровської області

В рамках виконання робіт відповідно до договорів з ТОВ «Мотронівський гірничо-збагачувальний комбінат» з оцінки впливу на довкілля родовищ корисних копалин вченими Державної екологічної академія післядипломної освіти та управління під керівництвом директора ННІ екологічної безпеки та управління д. геол.н. Улицького О.А. була здійснена робоча поїздка в м.Вільногірськ Дніпропетровської області.
Під час робочого візиту було обстежено об’єкти впливу на довкілля та проведено збір інформації щодо підготовки звіту ОВД.


Анонси
25 червня 2019 року розпочне роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Проблеми регулювання земельного ринку в Україні: інституціональні, економічні, екологічні» присвячена 70-річчю вченого, практика-землевпорядника Третяка Антона Миколайовича. Захід відбудеться в прим...
07.06.2019
23 липня 2019 р. в УкрІНТЕІ відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Людина в умовах інформаційного перенавантаження». Мета семінару – розкрити формування нової свідомості людини в умовах інформаційного перенавантаження.
06.06.2019
Триває набір на оновлений курс дистанційного навчання "Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень".Курс дистанційного навчання «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» — це якісний освітній продукт, який постійно оновлюється і актуалізується відповідно до з...
20.05.2019