111
2222
Розділи

16 вересня – Міжнародний день захисту озонового шару Землі.

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління приєдналась до баготочисельних акцій  відзначення 32-ої річниці Міжнародного Дня захисту озонового шару проведенням запланованого інформаційно-просвітницького семінару для помічників народних депутатів Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування та проведенням наради щодо визначення основних завдань та напрямів діяльності Українського озонового центру, створеного на базі академії за підтримки Програми розвитку ООН.


Матеріали Секретаріату Монреальського протоколу для відзначення Міжнародного Дня захисту озонового шару:
  1. Відеозвернення Виконавчого директора Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) Інгер Андерсен з нагоди відзначення 32-ої річниці Міжнародного Дня озонового шару, досягнутого значного прогресу у виконанні міжнародного договору та важливості подальшої консолідації зусиль у зменшенні використання речовин, що руйнують Озоновий шар (https://www.youtube.com/watch?v=W8fAfPJbAO4&feature=youtu.be ) :
«У 1987 році, підписуючи Монреальський протокол, нації домовились захистити озоновий шар. І наразі відбувається значний прогрес – використання 99% хімікатів, що шкодять озону, було обмежено, і наразі передбачається повернення стану озонового шару до рівня 1980-тих років вже до 2060-тих. Але незважаючи на позитивний результат, ми повинні уважно слідкувати за ситуацією, та моніторити дотримання протоколу. Зовсім скоро відбудеться Всесвітній Кліматичний Саміт ООН 2019, та потрібно не забувати, що Монреальський протокол, та Кігалійська поправка, зокрема, діє також на попередження зміні клімату, та тільки разом спільними зусиллями ми можемо зробити вклад в зменшення глобального потепління».
  1. Відео «Монреальський протокол: експертні панелі»
 «30 років тому вчені дізнались про величезну шкоду, що була нанесена озоновому шару, в результаті чого його значна частина була пошкоджена. Увесь світ почав роботу над його охороною, країни підписали Монреальський протокол, що контролює використання шкідливих для озону субстанцій. Протокол досяг чималого успіху, та став ефективним в збереженні озонового шару. Поза протоколом три панелі експертів працюють над науковими дослідженнями. Ці панелі забезпечують уряди країн технічною, науковою та екологічною інформацією, яка необхідна для якісних та своєчасних державних рішень. Понад 30 років вчені працюють над дослідженням речовин, що руйнують озон, та в результаті заборони фреонів та інших хімікатів озоновий шар починає відновлюватись. Але, звісно ж, історія ще не завершена, і ми повинні надалі спостерігати за речовинами в атмосфері, досліджувати їх вплив на озоновий шар та працювати на попередження зміні клімату.»
  1. Відео «Міжнародний день захисту озонового шару: 32 роки та подальше відновлення»
«Завдяки міжнародній співпраці озоновий шар починає відновлюватись. За 32 роки з дня підписання Монреальського протоколу чимало прогресу було зроблено, але нам потрібно залишатись уважними до можливих нелегальних джерел шкідливих для озону речовин. Гідрохлорфторвуглеводи (ГХФВ), що використовуються в холодильних пристроях та кондиціонерах повітря, є небезпечними парниковими газами. Все більше людей використовує холодильні пристрої, та розвиток хімічних речовин цієї галузі може привести до катастрофічних кліматичних наслідків. Саме тому в 2019 році вступила в дію остання поправка до протоколу - Кігалійська поправка, підписана в м. Кігалі (Руанда) про додаткові заходи та увагу до речовин, що руйнують озоновий шар. Якщо ми знову об’єднаємо наші зусилля щодо збереження озону та клімату, ми зможемо уникнути підвищення глобальної температури на 0.4 градуси за Цельсієм вже до кінця цього століття!»
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: