UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

16-18 лютого 2021 р. пройшли курси підвищення кваліфікації «Розробка плану моніторингу та звіту оператора щодо викидів парникових газів при виробництві електричної і теплової енергії, чавуну і сталі»

   16-18 лютого 2021 р. фахівцями кафедри «зеленої» економіки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – доктор економічних наук Бутрим О.В. та кандидат технічних наук Панченком Г.Г. – проведено курси з підвищення кваліфікації «Розробка плану моніторингу та звіту оператора щодо викидів парникових газів при виробництві електричної і теплової енергії, чавуну і сталі».
   Проведення заходу організовано на виконання положень  проєкту наказу «Про затвердження Типових форм документів у сфері моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів та вимог до їх заповнення» (далі –  проєкт наказу), який підготовлено Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України. Проєктом наказу пропонується затвердити типові форми у сфері МЗВ та вимоги щодо їх заповнення, що спрямовано на реалізацію відповідних положень постанов Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020  року № 959 «Про затвердження порядку верифікації звіту оператора про викиди парникових газів» та № 960 «Про затвердження порядку здійснення моніторингу та звітності щодо викидів парникових газів».
   Протягом навчання було розглянуто питань щодо запровадження системи МЗВ викидів ПГ, формування плану моніторингу ПГ, особливостей і деталей щодо використання запропонованих Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України шаблонів та організації процесів верифікації і звітування щодо сформованого інформаційного пакету та ряду інших супутніх питань, а також розробка проєктів плану моніторингу та звіту оператора щодо викидів ПГ на підприємствах, на яких працюють учасники курсів.
   Всі слухачі отримали сертифікати встановленого зразка, що засвідчує успішне проходження навчання.

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: